دوره جامع بازارهای مالی

دوره جامع بازار های مالی تمام نیاز های شما را به صورت کامل برطرف می کند و شما با شرکت در این دوره به هیج دوره آموزشی دیگر نیازی ندارید و از حالت مبتدی به یک معامله گر حرفه ای تبدیل خواهید شد.این دوره از سه فصل فارکس، ارز دیجیتال و بورس ایران تشکیل شده است و تمامی مباحث تکنیکال، فاندامنتال، مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار به صورت جامع پوشش داده شده است. ارز‌ش ریالی دوره در صورت قیمت گذاری حداقل بالای ده میلیون تومان می باشد ولی ما به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانیم در این زمینه خدمتی انجام بدهیم. دوستان توجه داشته باشید هر دوره ای نیاز به پشتیبانی دارد تا در طول فرایند آموزش همراه شما باشیم و اشکالات و مشکلات شما را برطرف کنیم و به صورت مستقیم با استاد دوره در ارتباط باشید تا فرایند آموزشی شما به صورت کامل انجام شود و اماده ورود به بازار های مالی شوید.
ویژگی های پشتیبانی:
بررسی تمرینات که به صورت منظم ارائه می شود
برگزاری وبینار های منظم رفع اشکال
ارتباط مستقیم با استاد دوره
بررسی حساب های معاملاتی
ارسال تحلیل های هفتگی بازار
پشتیبانی تلگرامی


مهارت های معامله گری

هر حرفه ای نیاز به مهارت هایی دارد که علاقمندان باید آن را کسب کنند و بازار های مالی نیز به کسب دانش نیاز دارد

تحلیل تکنیکال
استراتژی های زیادی وجود دارد ولی ما باید دقیق ترین را انتخاب کنیم
تحلیل فاندامنتال
همواره حرکت قیمت به سمت ارزش ذاتی خود است فاندامنتال کمک می کند.
مدیریت سرمایه
راز موفقیت در بازار بورس به مدیریت سرمایه بستگی دارد.

بازار های مالی

معامله گران و سرمایه گذاران باید بدانند که چه مارکت های برای فعالیت وجود دارد، به صورت کلی ما بازار های داخلی و بین المللی داریم که معامله گران و سرمایه گذاران می توانند وارد این حوزه شوند و از فرصت های این مارکت ها استفاده کنند.

فارکس

فارکس یا Forex یا FX که مخفف Foreign Exchange است به بازاری گویند که ارزهای مختلف دنیا در آن قابل معامله است.بازار فارکس بزرگ ترین و نقد‌ترین بازار دنیاست که حجم معاملات روزانه آن بیش از 4 هزار میلیارد دلار بوده و شامل تمامی ارزهای دنیا است.این بازار هیچ بازار مرکزی ندارد و در تمامی نقاط دنیا قابل خرید و فروش است.

ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال یکی از مارکت های بین المللی است که با پیشرفت تکنولوژی بلاکچین روز به روز گسترده تر شدند و سرمایه گذران زیادی جذب این بازار شدند. هر روزه ارز های دیجیتال مختلفی به وجود می آید که هر کدامشان می توانند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشند.

بورس ایران

در ایران انواع بورس به چهار دسته تقسیم می‌شود که در هر کدام از آن‌ها شرکت‌هایی مشغول به فعالیت هستند. این چهار دسته عبارتند از: بورس اوراق بهادار فرابورس بورس کالا بورس انرژی

افشای ریسک

معامله در بازارهای مالی و بورس دارای ریسک است و معامله گران باید از این ریسک آگاه باشد. در بازارهایی مانند بازارهای آتی این ریسک بیشتر است چون بازار همراه با اهرم (Leverage) است که میزان ریسک را بالاتر می‌برد. حتی ممکن است در بازارهای اهرم دار، پول شما صفر شود! برای همین معامله‌گر باید با توجه به سطح تخصص خود و میزان ریسک‌پذیری، در این بازارهای اقدام به معامله کند.