تریدر شو

فارکس بزرگ ترین بازار های مالی دنیاست که روزانه چندین تریلیون دلار گردش مالی دارد، بازار فارکس یک بازار بین المللی است که محدود به هیچ کشوری نیست و تمامی کشور های دنیا در این مارکت سرمایه گذاری و معامله می می کنند همین دلایل باعث شده فارکس به عنوان یکی از محبوب ترین بورس های دنیا تبدیل شود و از سراسر دنیا معامله گران زیادی داخلش معامله کنند. بروکر های فارکس به دلیل این که اعتبار های بسیار زیادی را به معامله گران تخصیص می دهند درآمد های چشم گیری را برای فعالین این بازار رقم می زنند با این شرایط نتیجه می گیریم که بازار فارکس ویژگی های بسیار قابل توجهی دارد که با یادگیری و فعالیت در این بازار بازدهی بسیار قابل توجهی برای معامله گران به ارمغان می آورد. ولی لازم به ذکر است که این بازار بسیار پرریسک بوده و اگر بدون شناخت و آموزش وارد این بازار شوید قطعا نه تنها سودی کسب نخواهید کرد بلکه زیان بسیار زیادی را متحمل می شوید و چه بسا سرمایه های خودتون را از دست بدهید پس در مرحله اول برای ورود به بازار های مالی باید آموزش ببنید و این اموزش باید به گونه ای باشد که بتواند مسیر درست را نشان دهد و به جای حالت صرفا تئوری باید حالت عملی و کارکردی داشته باشد تا در بازار واقعی را شبیه سازی کند و معامله گرانی تربیت کند که بتوانند در بازار واقعی فعالیت سود بخشی داشته باشند.

گروه آموزشی پرگاس پی

خب الان با این توضیحات ما با اهمیت آموزش آشنا شدیم. ما توی صرافی پرگاس تصمیم گرفتیم که دوره ای را برای شما عزیزان آماده کنیم که تمام نیاز های شما را برآورده کند. این دوره به گونه ای طراحی شده که برای تمامی افراد مناسب بوده به گونه ای که حتی اگر هیچ شناختی از بورس نداشته باشید شما را تا سطحی که بتوانید در بازار واقعی مشغول معامله شوید همراهی می کند.

جلسه اول تا سوم در مورد بازار های مالی و نحوه فعالیت در این بازار ها صحبت می کنیم و شما با دیدن این جلسات متوجه خواهید شد که این بازار به چه اندازه گستره است و شما چه انتخاب هایی می توانید داشته باشید بعد از شناخت بازار در مورد روش های ورود و شیوه های آموزشی و ابزار های تحلیل صحبت خواهیم کرد و در انتها بازار منتخب مدرس که برای این دوره را که انتهاب کرده معرفی می کنیم و دلایل انتخاب به صورت کامل شرح داده می شود.
جلسه چهارم تا ششم در مورد اصطلاحات و مفاهیم بنیادی و پایه است که شما برای ورود به عرصه معامله گری و به خصوص مارکت های جهانی و بازار فارکس به این مطالب نیاز دارید در طول این جلسات شما به صورت کامل با اصطلاحات و محیط برنامه و مارکت آشنا می شوید و آماده ورود به مباحت تکنیکال خواهید شد.
جلسه هفتم تا نهم در مورد کندل شناسی که یکی از پایه ای ترین و مهم ترین مفاهیم در تحلیل تکنیکال است بحث می کنیم این جلسات به گونه تنظیم شده اند که بورس آموز با انبوه الگو ها مواجه نشود و کندل ها کاملا دسته بندی شده اند و به گونه ای بیان می شوند که هم حالت مقایسه ای داشته باشد و هم حالت عملی و در بازار لایو به صورت کامل و عملی بررسی می‌کنیم.
جلسه دهم تا چهاردهم در مورد ابزار های بسیار مهم تحلیل تکنیکال صحبت خواهیم کرد که به ابزار های پرایس اکشنی معروف هستند و پایه و اساس تحلیل تکنیکال محسوب می شوند این ابزار ها بسیار محبوب و کاربردی اند و اکثر معامله گرا ازش استفاده می کنند این ابزار ها در مرحله اول به صورت کامل توضیح داده می شوند و بعد از توضیح کامل به صورت عملی در بازار زنده استاد استفاده می کند تا به صورت عملی با فرایند کار و استفاده از ابزار آشنا شوید و شیوه آموزشی به صورت عملی باشد.
جلسه پانزدهم و شانزدهم در مورد اصطلاحات پیشرفته بازار فارکس صحبت خواهیم کرد این اصطلاحات پیشرفته بوده و بیشتر به بحث مدیریت سرمایه اشاره می کند که مفاهیم پیشرفته ای محسوب می شوند و امکان بیان این مطالب در جلسات اول مقدور نبوده است
تحلیل تکنیکال روش های بسیار زیادی دارد ولی ما در این دوره از روش پرایس اکشن استفاده کردیم که که بسیار نوین بوده و معامله گران زیادی از این روش استفاده می کنند. دوره به گونه ای طراحی شده که از تدریس مطالبی که کاربردی جنبه کاربردی ندارند پرهیز شده است و ابزار هایی که پایه و اصل و اساس تحلیل تکنیکال هستند معرفی شده اند و تمامی مطالب ابتدا به صورت کامل توضیح داده شده و روی بازار واقعی به صورت کامل پیاده سازی شده تا بورس آموزش نحوه کار کردن با ابزار ها و شیوه استفاده از آن ها را به صورت کامل یاد بگیرد و این یکی از مهم ترین ویژگی های دوره است.
قیمت دوره : ۵۰۰،۰۰۰ تومان